‚Beast Boxing 3D‘ Review – A Gorgeous Arcade-Style Brawler

Minulý týden jsme se podívat na nové video pro nadcházející boxerské hry Boxing 3D bestie [2,99 dolarů/Lite] z Goodhustle Studios. Video chlubil některé

působivé hledá znak modelů a plynulé animace, ale mou největší starostí bylo, jak se hra bude kontrolovat, protože to bylo problematickým bodem pro mě s předchozími hrami boxu. Jen pár dní po našem náhledu post, Bestie Boxing 3D vyskočila na App Store. Poté, co strávil většinu svého víkend s hrou, mohu říci, že šťastně vizuální jsou ještě působivější osobně a kontroly práce jako kouzlo. Je to přes poměrně rychle a celkové mechaniky jsou docela jednoduché, ale bestie Boxing 3Dje spousta legrace, dokud trvá a jednoduchost skutečně funguje, aby to více příjemný zážitek s ohledem na rozhraní dotykové obrazovky.


Download : http://www.filedude.com/download/03v3nsWvNSe7a6306d1b

V bestie Boxing 3D, budete hrát jako člověka, který vstoupí do „bestie jen“ box federace jako prostředek k vydělávání peněz a unikající vaše slum životní styl.Chytrý kostým přesvědčí ostatní zvěř, že jste jeden z nich, a trenér v místní tělocvičně vás pod svá křídla, jak si zvednout řad. Režim zahrnuje kariéra 9 různými soupeři, z nichž každý má svůj vlastní odlišný styl a speciální pohyby. V bojích mezi můžete cvičit, kde budete moci strávit mince shromážděných během zápasů na upgrade svého boxera. Také si můžete zápas jakoukoliv dříve porazil soupeře vydělat nějaké extra mincí, pokud máte pocit, že potřebujete další upgradovat schopnosti před dalším zápas kariéry.

schopnosti před dalším zápas kariéry.

Kontrolní systém v bestie Boxing 3D je opravdu jednoduchá a citlivý. Obrazovka je rozdělena na dvě poloviny, s gesty provedeny na obou stranách obrazovky odpovídající levé nebo pravé paže. Rychlé pípy se používají k provedení popíchnutí, krátkou vodorovnou ohání na háky, a vertikální ohání na háky. Holding palec dolů na každé straně obrazovky bloků a naklápěcí pohyby svého boxera, aby vlevo a vpravo v kruhu. Není schopnost vykonávat tělesné rány, které mohou být nezbytné, pokud hledáte čistý box zkušenost, ale jejich absence skutečně prospívá pasáž povahu bestie Boxing 3D. Je to druh hry, že někdo může vyzvednout snadno, ale stále si zachovává tuny strategie v tom, jak budete používat svůj boxera pohyby a vypořádat se s oponenty schopné AI.

I když to nebude trvat dlouho, do práce si cestu přes 9 soupeře v režimu kariéry, pokud hrajete na obtížnost volný čas, a Hardcore potíže budou o hře opravdu vyzkoušet své dovednosti. Na rozdíl od Punch-Out! hry, které zvíře Boxing 3Dčerpá inspiraci od svého soupeře nebude následovat soubor vzor útoků. Pokud používáte stejné komba znovu a znovu, že se přizpůsobí vaší trestného činu, které vyžadují, abyste mix svůj strategii. Tento aspekt hry je opravdu dobře udělaná, a dává každému zápasu přirozený pocit, který zvyšuje hodnotu replay docela dost.Rematching porazil soupeře pro trochu peněz navíc může být nutné zakoupit upgrade, které vám pomohou pokroku prostřednictvím hry, ale často jsem se ocitl skákat do rychlý zápas se soupeřem jen pro ryze pro zábavu.

skákat do rychlý zápas se soupeřem jen pro ryze pro zábavu.

Bestie Boxing 3D je přesně ten typ boxu hra, kterou jsem čekal. Ovládací prvky a herní mechaniky jsou jednoduché, ale tam je subtilní strategie, která běží poměrně hluboko a inteligentní AI zaručuje, že soupeř hru nenosí příliš tenký. Je to naprosto úžasná hra, a ačkoli to v současné době nepodporuje Sítnice zobrazení grafiky byste být těžko říct, jak to vypadá fantasticky, i bez ní. Goodhustle uvedl na našem fóru , že vysoké rozlišení grafiky jsou možnosti pro budoucnost, ale nové postavy a arény jsou vyšší prioritu. Aktuální cena je 2,99 dolarů na omezenou zaváděcí cenu, a měl by skočit až 4,99 dolarů brzy. K dispozici je odlehčená verze vyzkoušet, takže pokud hledáte vynikající boxerské hry pro váš IOS zařízení pak zkontrolujte, zda se alespoň podívat na lite verzi bestie Boxing 3D.

Stay Tuned With Us OnFacebook AndTwitter
Give Us Thanks By Like And Retweet

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich