Viber pro iPhone přináší hovory zdarma neomezeně přes WIFI/3G

Vývojáři skype by se měli začít bát, počínaje od teď, jak to ? díky Viber, nové VoIP aplikace, která vám umožní neomezené voláním ostatním uživatelům iPhone přes Wi-Fi a 3G připojení. App je zcela zdarma, běží na pozadí bez vybíjení baterie, nemá žádné reklamy a nebude účtováno nic za volání.

Každý, kdo má iPhone by měl ihned nainstalovat tuto app. Při instalaci Vibera na vašem iPhone, aplikace synchronizuje vaše zařízení, seznamu kontaktů a hned vám ukáže, které z vašich přátel také používají Viber, takže si můžete volat zdarma  z vašeho iPhone, bez ohledu na model, který používáte, žádný z uživatelů se nemusí registrovat (  jako u Skype!).

Viber používá Apple Push Oznámení.Mužete tedy přijímat hovory, i když je app zavřená, kliknutím na tlačítko „Odpovědět“, na výsledném záznamu otevře app a spojí hovor.

Zde je další dobrá zpráva TechCrunch pracuje na vívoji pro platformu Android , společnost v současné době pracuje na vývoji podobných app pro uživatele Android, a usiluje o její uvolnění v prvním čtvrtletí roku 2011.

DOWNLOAD : iTunes link

Stay Tuned With Us OnFacebook AndTwitter
Give Us Thanks By Like And Retweet

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich