djay !DJská aplikace, která promění váš iPad v gramce!

Tak tato aplikace je absolutní bomba pro vaše ipady !!

Aplikace která promení váš iPAD v plnohodnotnou pomůcku pro DJ,s.Pomocí této aplikace mužete pouštet veškeré své skladby které máte ve svém přístroji pomocí integrovaného prohlížeče hudby.

Tato aplikace (jak uvidíte na videu níže) se skládá z dvou gramofonovích polí Tzv. Gramců – pomocí těchto gramcu mužete pouštět písničky a to buď jednotlivě a nebo společně .

Na těchto dvou gramcích např: na jedné muže hrát skladba a na drouhou si vložíte nějaké připravené kousky hudby (samply) .Na gramci kde vám hraje hudba necháte auto play a na druhém gamci začnete scratchovat !! ano opravdu scratchovat aplikace je tam výkoná , že dokáže zpracovávat oba dva gramce a to i z grafickým náhledem sinusoidy zvuku !!!

Mezi největší výhody djay patří také  integrovaná podpora funkcí iOS 4.2, tím je myšleno předevší AirPlay a také multitasking . Naprostá bomba je také to , že aplikace „umí“ tzv. Pre-Cueing. Tím pádem si mužete zakoupat tento adaptér ($4,99), se kterým budete moci použít např :jeden výstup na sluchátka (které DJ potřebuje ) a do druhého výstupu zapojíte například reproduktory a nebo nějaký zesilovač to už je jenom na vás 🙂

Aplikace stojí 400 kč což je docela příjemná cena na to co tato aplikace dokáže a to , že toho umí zatraceně hodně a hlavně plnohodnotňe !!

djay pro iPad –15,99 – AppStore link

Download : ZDE

Stay Tuned With Us OnFacebook AndTwitter
Give Us Thanks By Like And Retweet

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich