GeoHot byl Obviněn od SONY !! – Soudní Jednání !

Populární iPhone a PlayStation hacker George Hotz byl žalován že kromě fail0verflow týmu Sony(cracked team) tak také  za poslední PS3 útěk z vězení . Dnes, se na povrch dostaly další právní dokumenty, týkající se případu, důkazy se zobrazily na internetu. Geohot použil některé dokumenty jako reakci na nedávné obvinění Sony. Tyto dokumenty použije Geo na svojí obranu proti společnosti SONNY.

Na základě těchto dokumentů, to vypadá tak, že Sony bude mít impozantního nepřítele  geohota a jeho právník. Ostatní  dokumenty, plněné právníky jako dukazy proti geohotovi uvádí Sony tyto webové stránky jako PSX-scéna, PS3News, Slashdot, Twitter a další.

Můj osobní názor je na to takví , že to bude něco jako tenkrát z APPLEM když udělal první Jailbreak a apple GeoHota obvinil a ani na ze Týden chtěli aby pro ně pracoval a on je poslal někam .Podle mého názoru to bude to podobné.GeoHot řekl u soudu toto

Je to jako když necháte na ulici otevřené auto do kořán a odejde to od něj, někteří lidi ho obejdou a někteří ne – To samé sem já udělal z vaším nezabezpečeným FW našel sem chybu využil toť vše !!

ZDROJE | PSGrooveHotz Legal ResponsesSony Legal Docs

Stay Tuned With Us OnFacebook AndTwitter
Give Us Thanks By Like And Retweet

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde