Odesílání a přijímání souborů z iphone na jaké koliv zařízení přes Bluetooth s Celeste

Chceš odesílat a přijímat soubory mezi iPhone / iPod / IPAD a všemi přístroji? Konečně, dlouho očekávaná app je nyní ke stažení v cydie , Celeste, která přivede chybějící funkci na váš iPhone, iPod a IPAD. Celeste umožňuje odeslat a přijímat písně, fotky, kontakty a další zařízení, které s podporou Bluetooth souvysejí.(Video na konci přízpěvku)

 

Celeste je Bluetooth app pro přenos souborů na která Apple zapomněl :D. Dlouho očekávaná app, Celeste umožňuje vašemu iPhone, IPAD, nebo iPod Touch běžící na 4,2 nebo vyššé, odesílat a přijímat soubory z jakékoli značky mobilních telefonů (BlackBerry od společnosti Nokia atd..) a libovolného počítače (Mac nebo PC), který podporuje Bluetooth OBEX přenosu souborů.


S nulovou konfigurací, Celeste integruje širokou škálu aplikací – včetně fotografií, iPod, Kontakty, iBooky, hlasové poznámky, ifile a Dropbox. Odesílat a přijímat všechny vaše oblíbené a důležité soubory okamžitě po zakoupení a instalaci Celeste!


Každý koupíte Celeste dostanete  zdarma kopii Gremlin (hodnota 1,99 dolarů). Skřítektento Tweak umožňuje importovat přijaté skladby a videa do vašeí iPod knihovny s plnou iTunes-synchronizací.

Celeste je k dispozici v Cydii prostřednictvím repo ModMyi za $ 9.99 (3 dny od Zahájení prodeje za – 7.99 dolarů)

 

Stay Tuned With Us OnFacebook AndTwitter
Give Us Thanks By Like And Retweet

Leave a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich